Pokonkursowa wystawa prac w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Strzelcach Opolskich

7 maj 2021
Przedszkolaki w Bibliotece

Przedszkolaki z grupy Biedronki wraz z paniami odwiedziły Powiatową Bibliotekę Publiczną w Strzelcach Opolskich i zobaczyły pokonkursową wystawę prac plastycznych dzieci biorących udział w konkursie plastycznym „W Krainie Baśni” zorganizowanym przez nasze przedszkole. Korzystając z okazji przedszkolaki zapoznały się z miejscem, jakim jest biblioteka i dowiedziały się, na czym polega praca pani bibliotekarki oraz jak wypożyczyć książkę. Dzieci z zainteresowaniem i wielkim zapałem przeglądały kolorowe książki na półkach, a dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Spotkanie odbyło się w entuzjastycznej i radosnej atmosferze. Przedszkolaki zapewniały, że następnym razem wrócą z rodzicami zapisać się do biblioteki i wypożyczą książki, bo warto czytać już od najmłodszych lat.

Informację wprowadził(a): Renata Banasik (2021-05-07 18:33:52)
Informację zmodyfikował(a): Renata Banasik (2021-05-07 18:52:34)