Konkurs plastyczny „NOWE PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW”

22 luty 2022
„Zapraszamy dzieci do Krainy Baśni, gdzie słoneczko świeci, gdzie gwiazda nie gaśnie... Zachęcamy zagłębić się w świat baśni, z których można czerpać pożyteczną wiedzę oraz nieograniczone wartości”.

W ramach realizowanego projektu „Czy to słońce, czy to deszcz, bajka i baśń zawsze dobra jest” nasze przedszkole organizuje konkurs plastyczny dla starszych przedszkolaków z Gminy Strzelce Opolskie pod tytułem „NOWE PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW”. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu i przedstawieniu nowej przygody, która mogłaby się przytrafić Alicji w Krainie Czarów. Regulamin konkursu ze szczegółowymi informacjami został przesłany wszystkim przedszkolom w naszej gminie. Konkurs ma na celu propagowanie idei czytania dzieciom baśni, rozbudzanie wrażliwości, fantazji i wyobraźni twórczej oraz kształtowanie umiejętności stosowania i łączenia różnorodnych technik plastycznych. Na prace czekamy do 4.03.2022r. Po rozstrzygnięciu konkursu prace plastyczne "małych artystów" zostaną wyeksponowane, w formie fotorelacji, na naszej stronie internetowej przedszkola.

Informację wprowadził(a): Renata Banasik (2022-02-22 08:56:10)
Informację zmodyfikował(a): Renata Banasik (2022-02-23 13:04:09)