DYŻUR WAKACYJNY

3 czerwiec 2020

ZAPISY DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY

1. W roku szkolnym 2019/2020 dyżur pełnić będą z zachowaniem reżimu sanitarnego następujące przedszkola:
LIPIEC 2020
Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich

SIERPIEŃ 2020
Przedszkole Publiczne nr 4 w Strzelcach Opolskich

1. W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których oboje rodzice pracują i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
  2. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  3. W przypadku zgłoszenia się większej liczby dzieci organ prowadzący wskaże inne przedszkole na terenie gminy Strzelce Opolskie. Prosi się rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisów dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych dyrektorzy przedszkoli zobowiązani są do ustalenia planu pracy jednostki.
  4. Wniosek o objęcie dziecka opieką w okresie wakacyjnym należy przesłać drogą mailową do macierzystego przedszkola (sekretariat@pp4.strzelceopolskie.edu.pl) lub dostarczyć osobiście do 5 czerwca 2020 r.
  5. Warunkiem objęcia dziecka opieką w okresie wakacyjnym jest dokonanie wpłaty
    za wyżywienie na konto przedszkola dyżurującego w pełnej wysokości odpowiednio
    do deklarowanego okresu uczęszczania dziecka
- za lipiec do 25 czerwca 2020 r.,
- za sierpień do 24 lipca 2020 r.

Maria Chudala
                                                                                                                              Dyrektor przedszkola

Informację wprowadził(a): Maria Chudala (2020-06-03 08:54:20)
Informację zmodyfikował(a): Maria Chudala (2020-06-03 09:05:45)