26 czerwiec 2024
20 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie 6 - latków z grupy " Smerfów". Tego dnia dzieci żegnały swoje przedszkole oraz wspominały cudowne chwile wśród swoich kolegów, pań i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć i wzruszeń, zarówno dla przedszkolaków, rodziców, jak i pracowników przedszkola. Życzymy naszym drogim sześciolatkom wspaniałych wrażeń z odkrywania świata w roli ucznia oraz radosnych dni spędzonych wśród kolegów i koleżanek z klasy. Za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc i nieocenione wsparcie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych wychowanków. Życzymy Państwu wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

18 czerwiec 2024
Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym grupa SMERFÓW zdobyła I miejsce w turnieju piłki nożnej ( Mini Euro Przedszkolaków). Nasza drużyna była niepokonana !!! Piłkarze szli jak burza wygrywając każdy mecz i zdobywając najwięcej bramek. Królem Strzelców okrzyknięto Natana Gajtkę który zdobył 16 goli !! GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!!!!

11 czerwiec 2024
Spotkanie ze strażakami

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-23 12:36:09)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2024-06-26 17:09:21)