30 czerwiec 2022
Projekt edukacyjny Mały Miś w świecie wielkiej literatury

29 czerwiec 2022
Grupa Puchatki zajęła II miejsce w konkursie „ EKO-MAKIETA BIBLIOTEKI” organizowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną SOK ogłoszonego w ramach realizacji projektu BIBLIOTEKA -TWOJE I MOJE MIEJSCE.

27 czerwiec 2022
W dniu dzisiejszym odbył się wewnątrzprzedszkolny quiz wiedzy o tematyce ekologicznej. Celem quizu było sprawdzenie wiedzy dzieci zdobytej w ciągu całego roku na temat segregowania odpadów oraz dbania o środowisko przyrodnicze. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Przedszkolaki z " Czwórki" zawsze będą dbać o naszą planetę!

9 czerwiec 2022
Przedszkole reprezentowała grupa Puchatków.

9 czerwiec 2022
Czego wam życzyć? – Maria Terlikowska Czego życzyć dzieciom w Dniu Dziecka? Czarnych kotów na białych przypieckach. Burych kotów – a może i białych… Byle były. I byle mruczały. Życzę także wam niskich okien ze słonecznym, zielonym widokiem. A nad oknem – gałęzi kasztana, żeby kos miał gdzie śpiewać od rana. Życzę rzeki i piasku przy rzece, na wspaniałe, piaskowe fortece, i poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać. I przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie.

7 czerwiec 2022
KUBUSIOWYCH PRZYJACIÓŁ NATURY to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych poświęconych tematyce ekologicznej. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach tematycznych, podczas których uczyły się troski o środowisko.

2 czerwiec 2022
Prelekcja prowadzona przez panią pedagog i panią psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-23 12:36:09)
Informację zmodyfikował(a): Renata Banasik (2022-06-30 08:49:28)