Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Rekrutacja 2021/2022
Rodzice kandydatów zakwalifikowanych
do Przedszkola Publicznego Nr 4 z Oddziałem Integracyjnym  w Strzelcach Opolskich
są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka
w terminie od 31.03.2021 r. do 07.04.2021 r. godz. 15:00.

podpisany druk oświadczenia  - meilowo: sekretariat@pp4.strzelceopolskie.edu.pl
lub osobiście w godz. od 8:00 do 15:00,
Informacja ta jest niezbędna do kolejnego etapu rekrutacji.

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest
równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.
Pliki do pobrania:
11 listopad 2021
W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się w ogólnopolską akcję pt. „Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 10 listopada 2021r. o godz. 11:11 dzieci z wszystkich grup wiekowych oraz personel przedszkola uroczyście odśpiewały w ogrodzie przedszkolnym hymn państwowy. Następnie dzieci z grupy Puchatków i Motylków razem z Panią Dyrektor Marią Chudala uroczyście złożyły kwiaty pod pomnikiem Piety Śląskiej.

11 listopad 2021
Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowana przez grupę Puchatków. W uroczystości uczestniczyły dzieci z najstarszych grup. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszyscy zaproszeni goście tego ważnego dnia wyglądali odświętnie i uroczyście, a na ich piersiach widniały kotyliony w barwach narodowych. Podczas uroczystości wystąpiły także dzieci z grupy Motylków z piosenką pt. "Niepodległość". Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”

4 listopad 2021
Zachęcamy do udziału w akcji.

3 listopad 2021
Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-23 12:36:09)
Informację zmodyfikował(a): Elżbieta Gębala (2021-11-12 16:28:25)