Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne Nr 4

Przedszkole Publiczne Nr 4
w Strzelcach Opolskich

Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Dyżur wakacyjny

24 maj 2022
ZAPISY DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY – lipiec, sierpień 2022

W roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Strzelcach Op. dyżur wakacyjny pełnią:
 
W LIPCU – PP nr 5, PP nr 8, PP nr 10
 
W SIERPNIU – PP nr 4, PP nr 9, PP w Dziewkowicach

 
W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice pracują oboje i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
 
Przedszkole dyżurujące pracuje w pełnym wymiarze godzin i przyjmuje wnioski na pobyt całodzienny dziecka.
 
W przypadku zgłoszenia się większej liczby dzieci, niż liczba miejsc w danym przedszkolu, organ prowadzący wskaże inne przedszkole, pełniące dyżur na terenie gminy Strzelce Opolskie.
 
Wnioski o objęcie dziecka opieką w okresie wakacyjnym przyjmuje dyrektor przedszkola, do którego uczęszcza dziecko. Druki są do pobrania w sekretariacie przedszkola, do którego uczęszcza dziecko.
 
Wniosek o objęcie dziecka opieką w okresie wakacyjnym należy złożyć w Sekretariacie w terminie od 23.05 do 03.06.2022 r.  Po wyznaczonym terminie, wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny nie będą przyjmowane.
 
Warunkiem objęcia dziecka opieką w okresie wakacyjnym jest dokonanie wpłaty za wyżywienie na konto przedszkola dyżurującego w pełnej wysokości odpowiednio do zadeklarowanego okresu uczęszczania dziecka:
  •   za lipiec do 24 czerwca,
  •   za sierpień do 22 lipca.
 
Wysokość opłaty za świadczenia przedszkoli prowadzonych przez gminę w okresie wakacyjnym jest taka sama jak w pozostałych miesiącach, zgodna z §1 i § 2 Uchwały Nr XXIX/233/2016 Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich z dnia 28 grudnia 2016.

 Numery kont do pobrania w sekretariacie przedszkola, do którego uczęszcza dziecko.

UWAGA! Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisów dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu zgłoszonych dzieci dyrektorzy przedszkoli zobowiązani są do ustalenia planu pracy jednostki.
 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wera Banasz (2022-05-24 11:13:11)
Informację zmodyfikował(a): Wera Banasz (2022-05-24 11:31:17)
Liczba odwiedzin: 56105
Do góryStopka

Zamknij