INFORMACJA GIS oraz PROCEDURY - PP NR4

8 maj 2020
...

Szanowni Rodzice

Zgodnie z reżimem sanitarnym wyznaczonym przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej z dniem 11.05.2020 przedszkole wznawia swoją działalność. Proszę o szczegółowe zapoznanie się z informacjami oraz procedurami dotyczącymi funkcjonowania placówki.
             Rodziców, którzy wyrazili wolę wysłania dziecka do przedszkola proszę o pobranie i wypełnienie niezbędnych dokumentów i dostarczenie ich do placówki wraz z przyprowadzeniem dziecka do przedszkola. Proszę o rygorystyczne przestrzeganie procedury „Przyprowadzania i odbierania dziecka” mając na względzie nasze wspólne dobro.

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 4
                                                                              z Oddziałem Integracyjnym w Strzelcach Opolskich

Maria Chudala

Informację wprowadził(a): Maria Chudala (2020-05-08 20:44:46)