Rekrutacja 2022/2023

Rekrutacja 2022/2023

TERMINY:

• do 17 lutego 2022r. - składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego
  • od 3 marca 2022 r. do 22 marca 2022r. - rozpoczęcie postępowania rekrutacyjnego
 Link do portalu zostanie podany wkrótce, a system aktywny będzie od 3 marca 2022r.

Wniosek wraz z załącznikami należy wypełnić elektronicznie, wydrukować oraz złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru.

W przypadku braku możliwości wypełnienia wniosku elektronicznie istnieje możliwość wypełnienia go w placówce przedszkolnej po telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Ze względu na stan epidemiczny w kraju przedszkole działa w reżimie sanitarnym w związku z tym w okresie rekrutacji do dyspozycji Państwa celem złożenia wniosku zostały wyznaczone następujące godziny:

codziennie od poniedziałku do piątku - 9:00 - 13:00
wtorek - 15:00 - 16:00

W celu złożenia wniosku prosimy skorzystać z domofonu i przywołać pracownika sekretariatu. Istnieje także możliwość umówienia innego terminu, w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

tel. 77 461 30 31, e- mail: sekretariat@pp4.strzelceopolskie.edu.pl

Rodzice/opiekunowie prawni, prowadzący działalność gospodarczą  albo gospodarstwo rolne, składający wnioski rekrutacyjne do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022, potwierdzają prowadzenie przez siebie tej  działalności gospodarczej albo gospodarstwa rolnego w „Oświadczeniu o zatrudnieniu ojca/matki/ opiekuna prawnego” – wg wzoru jak w załączniku tego Oświadczenia.

W załącznikach do pobrania:
  • Zarzadzenie Burmistrza
  • Uchwała Rady Miejskiej
  • Zasady rekrutacji
  • Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Pliki do pobrania:
Informację wprowadził(a): Monika Gorgosz (2018-02-15 13:14:04)
Informację zmodyfikował(a): Maria Chudala (2022-02-02 20:51:58)