Tygryski

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

6 grudzień 2021
,,Siedzę cichuteńko, patrzę na okienko, poruszyły się zasłonki! Chyba już go widzę! Chyba już go słyszę, zabrzęczały jego sanek dzwonki! Dzyń, dzyń, dzyń – Mikołaju Święty! Dzyń, dzyń, dzyń – przynieś nam prezenty!” /sł. Maria Tomaszewska/
Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.
KOCHANY ŚWIĘTY MIKOŁAJU DO ZOBACZENIA ZA ROK !

Informację wprowadził(a): Monika Szymczak (2022-01-04 21:23:23)