Puchatki

12 czerwiec 2024
Dzisiaj w naszej grupie odbyła się niezwykła uroczystość - Dzień Mamy i Taty. To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno dzieci jak i rodzice, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym muzyczno - słownym występie. Przedszkolaki podarowały Rodzicom przygotowane przez nich upominki i zaprosiły wszystkich gości na słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za przybycie i ciepłą atmosferę.

9 czerwiec 2024
Nasze przedszkole brało udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego biegu przedszkolaka "Sprintem do maratonu". Naszym zadaniem było przebiegać dystans 60m. Zadanie rozpoczęliśmy ćwiczeniami na rozgrzewkę. Każdy z nas po ukończonym biegu otrzymał medal oraz gratulacje.

8 czerwiec 2024
Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek.

Informację wprowadził(a): Renata Franczok (2018-02-18 17:04:38)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2024-06-12 21:37:29)