Puchatki

26 październik 2022
Warsztaty przyrodnicze. W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z jeżami pigmejskimi. Dzieci poznały ciekawostki na temat życia jeży. Zobaczyły czym te cudowne zwierzątka się żywią oraz mogły sprawdzić, czy kolce faktycznie kłują.

26 październik 2022
10.10.2022 r. Odbyło się spotkanie z Policjantkami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo na drodze, w domu oraz podczas kontaktu z psami. Goście ostrzegali też przed osobami z którymi nie wolno rozmawiać. Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe jakie powinien znać każdy, aby wezwać pomoc w razie potrzeby .Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane pytania. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z policjantkami.

23 październik 2022
Wyjątkowy dzień dla wszystkich chłopaków. W dniu 30.09.2022 grupa "Puchatki" obchodziła Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wspólnie z paniami odśpiewały uroczyste "Sto lat". I złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

23 październik 2022
W dniu 26.09.2022r. Grupa "Puchatki"- maluszki z naszego przedszkola udały się na pierwszy spacer poza teren przedszkola. Dzieci spacerowały po okolicy obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. Podczas spaceru dzieci zatrzymywały się słuchając śpiewu ptaków.

Informację wprowadził(a): Renata Franczok (2018-02-18 17:04:38)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2022-10-26 15:38:49)