Smerfy

26 czerwiec 2024
25.06.2024 r. wybraliśmy się grupą na pyszne lody do lodziarni "Urszulka". Zimny deser w upalny dzień sprawił dzieciom ogromną radość. To wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie naszych podopiecznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

26 czerwiec 2024
20 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie 6 - latków z grupy " Smerfów". Tego dnia dzieci żegnały swoje przedszkole oraz wspominały cudowne chwile wśród swoich kolegów, pań i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć i wzruszeń, zarówno dla przedszkolaków, rodziców, jak i pracowników przedszkola. Życzymy naszym drogim sześciolatkom wspaniałych wrażeń z odkrywania świata w roli ucznia oraz radosnych dni spędzonych wśród kolegów i koleżanek z klasy. Za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc i nieocenione wsparcie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych wychowanków. Życzymy Państwu wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

25 czerwiec 2024
W poniedziałek 24.06.2024 r rozpoczęła się Strzelecka Seniorada, która potrwa cały tydzień. Seniorzy tydzień rozpoczęli mszą świętą, a po jej zakończeniu czekała na nich niespodzianka. Zostali przywitani przez dzieci z różnych przedszkoli w tym przez naszą grupę Smerfów. Przedszkolaki wspólnie z Seniorami przemaszerowali ulicami miasta. Nie obyło się bez śpiewów i tańców.

25 czerwiec 2024
Grupa Smerfów wraz z innymi dziećmi z naszego przedszkola została zaproszona na piknik, który był zwieńczeniem realizowanego przez seniorów projektu ”Co usłyszał senior w lesie?”. Jego celem było podniesienie świadomości na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju poprzez stworzenie ekologicznego teatrzyku dla dzieci przedszkolnych w formule teatrzyku kamishibai. Dzieci pojawiły się na Placu Żeromskiego w różnokolorowych ekologicznych strojach z transparentami promującymi ekologię i na koniec zaśpiewały piosenkę "Zielony dom". To był dzień radosny dzień pełen wrażeń.

18 czerwiec 2024
Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym grupa SMERFÓW zdobyła I miejsce w turnieju piłki nożnej ( Mini Euro Przedszkolaków). Nasza drużyna była niepokonana !!! Piłkarze szli jak burza wygrywając każdy mecz i zdobywając najwięcej bramek. Królem Strzelców okrzyknięto Natana Gajtkę który zdobył 16 goli !! GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!!!!

12 czerwiec 2024
Nasze przedszkole brało udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego biegu przedszkolaka "Sprintem do maratonu". Naszym zadaniem było przebiegać dystans 60m. Zadanie rozpoczęliśmy ćwiczeniami na rozgrzewkę. Każdy z nas po ukończonym biegu otrzymał medal oraz gratulacje.

12 czerwiec 2024
Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek.

4 czerwiec 2024
W sobotę dzieci z naszej grupy ubrane w barwy Włoch wzięły udział w korowodzie w którym uczestniczyli włodarze, reprezentacje placówek oświatowych, a także mażoretki i orkiestra strażacka. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak duże zaangażowanie i poświęcony czas.

Informację wprowadził(a): Monika Gorgosz (2018-02-16 10:56:39)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2024-06-27 05:32:06)