Smerfy

29 styczeń 2023
W piątek 27 stycznia dzieci miały przyjemność oglądać przedstawienie "Wieża do nieba. W wykonaniu Teatru Eden. Ta grupa aktorów gościła u nas nie pierwszy raz. Jest to teatr który edukuje i wychowuje przekazując w atrakcyjyjny sposób wartości. Dzieci dowiedziały się, że ktoś kto uważa się za najważniejszego i najlepszego nie zawsze ma rację. A bycie " pępkiem świata" nie prowadzi do niczego dobrego. Dzieci jak zawsze zachwycone oglądały z wielkim zainteresowaniem i chętnie pomagały w zadaniach, które dawali aktorzy.

29 styczeń 2023
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale. Dla przedszkolaków Bal karnawałowy to dzień niezwykły często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Sala zmieniła się w czarodziejskie miejsce pełne kolorowych balonów. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Mogły posłuchać również gry na trąbce. Dzieci bawiły się wyśmienicie.

25 styczeń 2023
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Smerfy zaprezentowały Jasełka w przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze. Wręczyły swoim najbliższym cudowne serca" Od serca". Zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek. To była wyjątkowa i niezapomniana na długo uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.

Informację wprowadził(a): Monika Gorgosz (2018-02-16 10:56:39)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2023-01-29 09:52:29)