9 czerwiec 2022
Przedszkole reprezentowała grupa Puchatków.

9 czerwiec 2022
Czego wam życzyć? – Maria Terlikowska Czego życzyć dzieciom w Dniu Dziecka? Czarnych kotów na białych przypieckach. Burych kotów – a może i białych… Byle były. I byle mruczały. Życzę także wam niskich okien ze słonecznym, zielonym widokiem. A nad oknem – gałęzi kasztana, żeby kos miał gdzie śpiewać od rana. Życzę rzeki i piasku przy rzece, na wspaniałe, piaskowe fortece, i poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać. I przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie.

7 czerwiec 2022
KUBUSIOWYCH PRZYJACIÓŁ NATURY to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych poświęconych tematyce ekologicznej. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach tematycznych, podczas których uczyły się troski o środowisko.

2 czerwiec 2022
Prelekcja prowadzona przez panią pedagog i panią psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-23 12:36:09)
Informację zmodyfikował(a): Renata Banasik (2022-06-16 13:28:23)