Puchatki

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

25 marzec 2024
W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Dla każdego przedszkolaka jest to wyczekiwane wydarzenie. Słońce świeciło pierwszymi wiosennymi promieniami prosto w nasze okna. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Marzannę pożegnaliśmy okrzykami: Marzanno, Marzanno ty zimowa panno. Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy. Dzieci miały okazję zatańczyć z zimową panną i ją pożegnać. Listonosz niespodziewanie dostarczył list, który został wszystkim odczytany. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą dotyczącą zwiastunów wiosny i śpiewem zachęcić Panią Wiosnę, żeby z nami już została a Zima odeszła na dobre. Największą atrakcją okazało się szukanie gaiku i wspólny wiosenny pochód.

Informację wprowadził(a): Małgorzata Kołodziej (2024-03-25 20:18:27)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2024-03-26 09:31:10)
Liczba odwiedzin: 22026