Mozaika geometryczna

25 styczeń 2024
Mozaika geometryczna to pomoc edukacyjna i terapeutyczna. Dzięki tej zabawce dzieci ćwiczą umiejętności motoryczne ale także uczą się poprzez odkrywanie i łączenie poszczególnych kształtów.
Bardzo lubimy stosować w naszej pracy terapeutycznej niestandardowe pomoce edukacyjne, które uczą przez zabawę. Mądre i ciekawe zabawki mogą bardzo wiele nauczyć dzieci, miedzy innymi rozwijać wrodzone zdolności, poszerzać zakres umiejętności. To od nas zależy, czy dostarczymy dzieciom kolejnego bodźca do rozwoju. Dzięki mozaice geometrycznej dziecko: rozwija kreatywne myślenie i wyobraźnię, poznaje figury geometryczne, ćwiczy pamięć fotograficzną, uczy się kolorów lub je utrwala, poprawia koncentrację i precyzję.

Informację wprowadził(a): Elżbieta Pawełczyk (2024-03-06 22:48:45)
Informację zmodyfikował(a): Elżbieta Pawełczyk (2024-03-06 23:05:02)