Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne Nr 4

Przedszkole Publiczne Nr 4
w Strzelcach Opolskich

Biuletyn Informacji Publicznej

Smerfy


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
31 maj 2023
Pies - przyjaciel na dobre i złe. W dniu 18.05.2023 r. grupa Smerfy uczestniczyła w zajęciach z dogoterapii, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Smerfy podczas zajęć poznały wyjątkowych gości. Dzięki opiekunce dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy i utrwaliły sobie zdobyte wiadomości. Z wielką przyjemnością dzieci uczestniczyły w zabawach, odbył się też pokaz psich sztuczek który na dzieciach wywarł duże wrażenie.

16 maj 2023
Dzieci z grupy ''Smerfy'' odwiedziły Powiatową Bibliotekę Publiczną Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Podczas wizyty dzieci miały możliwość przejść między regałami. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował je dział dla dzieci. Pani bibliotekarka w ciekawy sposób opowiedziała jak zostać czytelnikiem, jak wygląda karta czytelnika .Smerfy zapoznały się z zasadami wypożyczania książek i utrwaliły sobie informację o tym, że o książki należy dbać. Pani przeczytała dzieciom piękną bajkę o niezapominajce akurat w tym dniu wypadał Dzień Polskiej Niezapominajki. Na Smerfy czekało też kilka innych atrakcji. Na zakończenie dzieci podarowały wykonane przez siebie prace. Złożyły również obietnice, że niedługo wrócą.

7 maj 2023
Z okazji Dnia Ziemi w naszym przedszkolu odbyło się ciekawe spotkanie z Panem leśniczym - Dariuszem Krzysztofowiczem. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą n.t. ochrony środowiska oraz troski o Ziemię. Pod koniec spotkania wszyscy zasadziliśmy w ogrodzie przedszkolnym sadzonkę dębu.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Monika Gorgosz (2018-02-16 10:56:39)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2023-05-31 21:54:02)
Liczba odwiedzin: 10990
Do góryStopka

Zamknij